Școală de schi pe Kopaonik

Școala de schi pe Kopaonik, SNOW STARS TEAM, al cărei sunt membru, a obținut de la Stațiunea de Schi Serbia dreptul exclusiv de prioritate pentru intrarea la toate telescaunele și folosirea liftului de schi pentru începători. Cu mulți ani de experiență de lucru cu copii și adulți, cu atenție maximă, profesionalitate, dedicare și răbdare, vă garantez cel mai înalt nivel de instruire schi, în pas cu standardele mondiale.

Atenție deosebită se acordă activității cu copiii, unde prin joc și prin diverse exerciții distractive ajungem la rezultatele dorite, adică schi adecvat de la primii pași. După finalizarea instruirii, organizăm ceremonia de acordare a diplomelor.

Există un program pentru schiorii avansați, pentru cei care doresc să actualizeze și să îmbunătățească abilitățile sale de schi sau să elimine posibile greșeli.

Cursul  are loc în limba sârbă și engleză.